Wednesday, 28 January 2015

[3] /// pink

After-Christmas sales in Czech begun from 26. 12, but unfortunately, I wasn´t really excited that much about them this year, God knows why. So I left the last minute shopping till the end of this month and decided to visit Arkády Pankrác shopping centre. In the end I bought from Zara few beautiful pieces of clothes in powder pink color. I usually don´t wear this color, but I couldn´t resist this time.

I also went to Douglas, and I saw the last pieces of the old YSL summer collection in sale and bought legendary YSL Rouge Volupte lipstick in Tender Peach (which is sold out everywhere and discontinued)


Povánoční výprodeje začali v plném proudu již od 26. 12, někde dokonce dřív. (H&M třeba) Nějakého důvodu neznámá nechuť k nakupování mě nechala chladnou až do konce tohoto měsíce, kdy jsem se rozhodla z přebytku času navštívit Arkády Pankrác. Nakonec jsem si ze Zary odnesla pár kousků oblečení (respektive 3) a shodou náhod růžové. Což je samo o sobě zvláštní, protože růžovou jsem přestala nosit od té doby co jsem vyšla z 5. třídy. 

Nakonec jsem se šla kouknout do Douglasu podívat co mají nového, a zaujal mě YSL regál, kde měli vystavené poslední kusy limitovaných letních kolekcí kosmetiky. Neodolala jsem, a pořídila si legendární YSL Rouge Volupte rtěnku v odstínu Tender Peach (který už je discontinued v jiných evropských zemí - taky to byl poslední kus který jsem v regálu našla!)
// růžový oversize svetřík s velkým véčkovým výstřihem, dlouhé splývavé šaty - Zara , rtěnka - YSL //